03.03.2012

Тенденції ювілейної моди.

Ювілейне застілляЗдавалося б ще зовсім недавно, приблизно років з десять-п’ятнадцять тому, святкування всіх родинних свят відбувалося або на кухні, або (якщо гостей було більше десяти) у вітальні. Додому, в більшості випадків, збиралася родина, а на роботу пакувалися сумки з канапками, нарізками, домашніми закрутками і так далі. Чіткої межі між звичайним днем народження та ювілейною датою практично не було.

Зараз таке святкування Що ж змінилося за останній час і в якому напрямку рухається ювілейна мода?

Де зараз проводять ювілеї.

За останній час місце проведення ювілею плавно змістилося в напрямку кафе, ресторану, клубу та інших відпочинкових закладів. Адже і ресторанів за останній час добряче побільшало і у фінансовому плані вони стали доступнішими. А вже про економію часу на приготування їжі та величезний перелік різноманітних страв говорити не доводиться. Окрім цього, не прийдеться довго і нудно мити посуд та прибирати дім після вечірки.

Гості на ювілеї в ресторані

 Які ювілеї святкують?

Якщо ще два десятиліття назад пишно святкували починаючи з 50-ти літнього ювілею, то в наш час, коли активна молодь встигає досягнути певного соціального статусу в молодому віці, ювілеї помолоділи та розпочинаються з 30-ти літнього віку.  На противагу ювілеям, котрі почали святкувати пишно, проміжні дати в житті святкуються досить скромно і в вузькому домашньому колі.

 Гості вітають ювілярку

Ведучий на ювілеї.

Ведучий на ювілеї з’явився теж відносно недавно. Для чого він взагалі тут потрібен? Справа в тому, що на ювілеї запрошують, як правило, гостей з родини і з роботи. І люди ці між собою не знайомі. Перезнайомити їх, об’єднати,  розважити і зберегти субординацію – це далеко не весь перелік обов’язків ведучого ювілею.

Ведучий Роман Метельський

Родзинки ювілею.

Окрім розваг, що пропонує ведучий, в програмі ювілейного святкування часто зустрічаються інші розважальні елементи. Сюди можна сміливо віднести аперитивний стіл, про який я писав у попередній статті, демонстрація всіляких відео та слайд-шоу на проекційних екранах та плазмових телевізорах і запрошені артисти.

Аперитивний стіл на ювілеїСлайд-шоу на ювілеїОлександ Божик на ювілеї

Які ще розваги пропонувати гостям і як їх дивувати – вибір за вами і обмежується він тільки вашою фантазією і вашими фінансовими можливостями. А межі досконалості просто немає.


Партнер посту: В наше время котлы газовые очень сильно выигрывают по отношению к дизельным и электрическим. Оны наиболее экономичны, используют природный газ и полностью автоматизированы и просты в обращении.

Ювілей , , , , , ,

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *