12.07.2010

Мені 35! Як то було!

Гарна забава булаВчора був мій день народження. Мені виповнилося 35 років. Аж не віриться. Час так швидко летить. Але численні вітання по телефону, асьці, скайпу та через різні соціальні мережі не давали часу сумувати і заглиблюватися в філософські роздуми.

Святкування відбувалося в ресторані “Чагарі на Коперника” що у м. Львові на вул. Коперника, 17.  Це відносно новий ресторанчик на максимум 50 гостей  у підвалі Палацу Мистецтв . І в таку спеку підвальне приміщення рятувало відносною прохолодою, але відсутність кондиціонерів таки далася взнаки.  Та, мабуть, це найважливіший недолік цього закладу. До позитивних моментів можна віднести чудову акустику приміщення і гарне світлове оформлення. Високий рівень музикантів Сергія Мельника та Андрія Петріва Кухня в особі шеф-кухаря Юрія Курача приємно здивувала високим професійним рівнем. І взагалі, персонал закладу, під керівництвом директора Марії Юринець виклався на всі 100% . Тепер можу з чистою совістю рекомендувати їх іншим.

На святкування до мене прийшли, крім найближчих родичів, мої хороші вірні друзі (ті, хто зміг прийти). І, через це, атмосфера свята була легкою і невимушеною. Всі відпочивали і відривалися на славу. А весільники  вміють відриватися. Правда я таки не втримався від тамадування 🙂
Приємним завершенням свята став торт від Солодкої дизайн-студії “Карамелька”
От і все. свято завершилося – час повертатися до роботи. Але моя робота – теж суцільне свято.

Ювілей , ,
6 Comments
 1. Файно було! Шкода, що мені прийшлося швидко їхати, але навіть за цей час встигли файно забавитися.
  Ромчику! Нехай і далі поряд з тобою будуть такі хороші люди, як тоді!

 2. Хто ж сумнівався що вечір пройде по інакшому! 🙂 Впевнений, що було на 1000001% мега-супер-пупер весело!
  Молодець!

 3. Незабаром викладу сюди відео!

 4. 🙂 Я зараз тут стільки фото-компромату накидаю:))))))) Свято гарне було в тебе. Народ забавний :)))

 5. Ліда та Андрій 19.07.2010 at 08:17 Відповіcти

  О, навіть впізнаю нас на фото :)))))))))))))))))))
  Це було щось, давненько ми так не відпочивали :)))
  На другий день мене боліли всі боки (спина не боліла) і я довго думала що ж я там вчора таке робила, і дійшла висновку що танці були відривні!!! (та й взагалі все було супер).
  Навіть добре, що не було кондиціонеру, бо виходячи на двір – трохи перепочивали, а так мене б на другий день боліло повністю все (втриматись від двіжу в такій суперовій атмосфері – було просто неможливо). СУПЕР!
  Ромчик, ще раз дякуємо за гарний відпочинок!!!
  МНОГАЯ ЛІТ!!!

 6. Наталія та Володя 20.07.2010 at 09:59 Відповіcти

  Ромчику, свято було дивовижним: приємна атмосфера, смачні страви, суперова музика, і чудові твої друзі, і родина! Всі на твоєму святі були такими, щирими, рідними, таке враження, що знали одне одного вже 10 років! А все, завдяки твоїй щирій усмішці, доброті! Ти дуже класний друг, і супер Тамада!!!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *