25.03.2011

Татові виповнилося 70!

Ювілені 70 років Роману Всеволодовичу Метельському - святкування відбувалося в ресторані "Магнат" 19 березня 2011 рокуВ сучасному метушливому світі потрібна дуже важлива причина, щоб зібрати усю родину разом за одним столом. В нас недавно була така причинна – 18 березня 2011 року виповнилося 70 років татові Роману Всеволодовичу Метельському. На святкування, котре проходило 19 березня 2011 року у Львові в ресторані “Магнат” на вулиці вул. Г. Мазепи, 25а. Гостей зібралося багацько. Майже всі львівські, хто зміг прийти, і  приїхав татів брат з міста Павловська (Росія) і довгоочікуваний старший син (мій брат) з дружиною Оксаною та донечками Марічкою та Софійкою прилетіли з м. Муравлєнко, що на Ямалі.

Правда, велика частина гостей через різні причини не змогла приїхати, тому телефонних дзвінків було дуже багато.

Саме свято розпочалося з аперитивного столу та саксофону мого давнього друга відомого львівського саксофоніста Олега Баланка. Він створив неперевершену атмосферу затишку і сімейності.

Ювілені 70 років Роману Всеволодовичу Метельському - святкування відбувалося в ресторані "Магнат" 19 березня 2011 року

Протягом всього святкування нас розважав своїми музичними та вокальними талантами прекрасний музикант Дмитро Ярош.

Ювілені 70 років Роману Всеволодовичу Метельському - святкування відбувалося в ресторані "Магнат" 19 березня 2011 року

Приємну несподіванку для тата зробив шоу-балет “Фіміам” під керівництвом Володимира та Тетяни Рябоконь. Окрім неперевершеної циганської програми та чудової атмосфери свята, вони подарували пляшку справжнього грузинського вина і піднесли татові циганську чарку горілки.

Ювілені 70 років Роману Всеволодовичу Метельському - святкування відбувалося в ресторані "Магнат" 19 березня 2011 рокуСловом, всього було багато, і танців, і співів і дуже-дуже багато спогадів. Привітати ювіляра хотіли всі, бо в житті кожного, з ким йому доводиться зустрічатися, він  залишає велике позитивне враження.

Окремо хочеться згадати добрим словом персонал ресторану “Магнат” під керівництвом адміністратора Орисі Размус. Всі працювали дуже професійно і ненав’язливо – офіціанти ніби виростали з-під землі саме тоді, коли вони були необхідні, а кухня заслуговує найвищої оцінки.

Ювілені 70 років Роману Всеволодовичу Метельському - святкування відбувалося в ресторані "Магнат" 19 березня 2011 рокуВ гарному товаристві час пролітає дуже швидко і ми всі й не помітили, я наступила ніч. Потрошку гості почали збиратися й розходитися. Але в кожного в голові забриніла думка, щоб зустрічатися частіше, не тільки на ювілеях та інших важливих подіях. І таки хороша це думка, скажу я вам.

Ювілей , , , , , , , , ,
3 Comments
  1. Так і не поняв, хто був тамадов? 😉

  2. ХМ))) Славік вів вечір. Шкода не був у Львові, а то під вікнами би стояв-розлядав то дійство). Хочу тільки добавити до всіх побажань одне – нехай цей ювілей буде як мінімум 1\3 творчого шляху твого батька! Від щирого серця!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *