07.04.2012

Вічне запитання: “Що подарувати?”

Що подарувати на свято?Мабуть кожен з нас не один раз стояв перед складною дилемою “що подарувати” на весілля, на ювілей, на день народження, на новосілля і так далі.

І , дуже часто, таке запитання заганяло нас в глухий кут. Адже, щоб зробити вдалий подарунок, потрібно дуже добре знати людину, котрій він призначатиметься.

А ще так хочеться не виглядати банально з квітами та коробкою цукерок і показати свою неординарність цікавим та  незвичним подарунком.

Сьогодні хочу вас познайомити з одним цікавим варіантом подарунка, чи, точніше, подарункового сервісу, який недавно став мені у пригоді.

Хто вміє дарувати, той вміє жити. (Французька приказка)

Коли не знаєте що подарувати – подаруйте людині можливість самостійно вибрати собі подарунок. Я не маю на увазі дарувати гроші з супроводжуючи їх текстом на зразок: “Вибери собі що захочеш”. Набагато цікавіше звернутися в в сервіс подарунків “ВАУ” і придбати подарунковий сертифікат.

Подарунковий сертифікат "ВАУ"

Що ж таке подарунковий сертифікат “ВАУ”? Перш за все – грандіозний вибір. Вибір з безлічі захопливих вражень і піднесених емоцій. Один подарунковий сертифікат «Вау» дає вам змогу обирати з понад 20 якісних послуг: від прогулянки на конях до польоту на повітряній кулі; від гри у боулінг до стрибку з парашутом; від масажу до SPA-процедур… І справа в тому, що, отримавши сертифікат «Вау» у подарунок, людина сама обирає те, що їй хочеться у цю мить. І отримує саме ту емоцію, саме ті враження, котрі бажає.

Погодьтеся, переваги такого подарунку очевидні. Адже ви даруєте подарунок, який людина зможе сама собі обрати і отримати максимум задоволення.

Сервіс подарунків "ВАУ"

Одразу напрошується запитання – “Скільки це коштує?” Ціновий діапазон складає від 300  до 2200 гривень. Такий вибір цін та пропозицій задовільний будь-які запити і будь-яку кишеню.

Як це працює? Людина, котра отримала подарунок має півроку для того, щоб визначитись, вибрати час та скористатись будь-якою послугою. Для активації подарунку достатньо зателефонувати  консультантам.  І ще, отримати свої Вау-емоції ви можете на всій території України та Росії.

Довга надія солодша, ніж швидкий сюрприз. (І. Ріхтер)

Даруючи подарунковий сертифікат “ВАУ” ви даруєте свій подарунок двічі. Перший, коли вручаєте подарунок, а другий – коли людина отримує позитивні емоції і незабутні враження, про які вона мріяла.


Партнер посту:  Тут ви зможете знайти привітання до свят та визначних дат українською мовою і в величезній кількості. Весілля, ювілеї, дні народження, професійні свята – це далеко не весь перелік свят, з якими можна вітати своїх близьких та рідних.

Весілля, Корпоративна вечірка, Новий Рік, Ювілей , , , , , ,

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *