20.05.2014

Як зробити весілля найщасливішим днем у житті

молодята в день весілля

Хто з молодят не мріє про ідеальне весілля? Впевнений, мріють всі. Звичайно, для кожного поняття “ідеальне весілля” своє, і кожна пара бачить його по-своєму. Але що потрібно зробити, щоб день весілля пройшов так, як би цього хотілося? Хочу дати кілька порад для тих майбутніх молодят, котрі розпочинають підготовку до власного весілля.

Не пошкодуйте часу на підготовку весілля

Найкращим помічником і підготовці ідеального весілля є час. Чим більше його у вас є, тим більше шансів зробити все для того, щоб весілля вдалося і пройшло саме так, як ви його хочете бачити. Здається така, зрозуміла всім, істина, але чомусь часто трапляється так, що мені доводиться допомагати в організації весілля за дуже короткий термін. Розпочинати підготовку до весілля потрібно маючи в запасі багато часу, адже не всі питання можна вирішити за тиждень чи два. Кращі зали для святкувань уже можуть бути замовлені на дату вашого святкування, ідеальної сукні може не виявитися в салоні, ваші гості вже матимуть інші плани на вашу дату, та й купа різних дрібниць вимотають вас так, що в день весілля ви вже фізично не зможете насолодитися вашим святом.

Ретельно сплануйте весільний день

Навіть якщо до вашого весілля залишаться ще близько року – не розслабляйтеся, час повинен стати вашим помічником, а не фактором самозаспокоєння. Складіть список всіх справ, котрі ви маєте зробити і постійно їх виконуйте. Краще мати невеликий запас часу перед весіллям, аніж відкласти все на останній місяць.

планування весілля

Дуже важливо спланувати весільний день максимально точно, це дасть вам можливість візуалізувати собі ваше свято і  перекласти частину питань на плечі дружбів з дружками, батьків, ведучого, адмінітратора ресторану і так далі.

Також дуже важливо щоб ніхто з молодят не самоусувався від організації весілля, а обоє всі питання вирішували разом. Тоді більше нюансів буде обговорено в процесі організації і ні для кого потім не буде цікавих несподіванок.

Запросіть професіоналів для допомоги

Для максимальної гарантії успішного весілля, запросіть на допомогу професіоналів. Хороший музичний гурт чи професійний ді-джей, креативний цікавий ведучий, професійні декоратори та піротехніки зможуть не тільки відмінно зробити свою роботу, але й дадуть вам безцінні підказки та поради. Звичайно, можна ризикнути і спробувати зекономити кошти запросивши маловідомий спеціалістів і, часом це може дати позитивний результат. Але ризики і ваші хвилювання будуть обернено пропорційні  сумі гонорару. Тому вибір за вами.

Розслабтесь і отримуйте задоволення

І, коли нарешті настав цей довгоочікуваний день, спробуйте не панікувати і не метушитися вирішуючи якісь дріб’язкові питання. У будь-якому випадку, на кілька відсотків весілля буде не зовсім таким, яким ви його бачили. Адже, якщо ви обрали ресторан своєї мрії, склали меню, продумали план весільного дня, запросили провідних спеціалістів з організації весілля – вплинути на поведінку гостей часом буває досить складно.

wedding

Розслабтесь і не звертайте на це увагу!!! Адже це ВАШЕ ВЕСІЛЛЯ! І ніщо в цьому світі не зможе його зіпсувати! Ні тітка Катерина, яка несподівано почала фривольний танець зі шваброю, ні пан Петро, котрий влаштував собі сонну годину в десертній страві, одним словом – НІХТО! І гості і організатори з виконавцями – ми всі лише декорація на ВАШОМУ СВЯТІ! Святі кохання і ніжності. І не перейматеся побутовими дрібницями, про які всі забудуть максимум за місяць.

І, з того моменту, коли ви, в день весілля зранку розплющили очі і сказали собі: “День мого весілля! Клас!”, кожну мить, кожен погляд, кожну емоцію потрібно відчути, пережити і зберегти на все життя!

Весілля, Організація весілля , ,
One Comment
  1. Останній розділ, мабуть, найважливіший. Бо якщо отримувати задоволення від життя не вмієш, то не має значення, скільки було часу, що встиглось і що вдалось – все одно буде через що зіпсувати настрій.

    Одного разу мені пощастило, молода була настільки позитивно заряджена, що навіть коли виявилось, що навіть коли батьки забули хустку і довелось “завивати” вирізаною скатертиною – вона відповіла: “яка різниця, нехай буде, завивайте і давайте далі веселитись”)

    Ще один урок адекватності від одного із батьків: “Доця, не вередуй, якщо твоє весілля вдалось хоча б на 17%, то вже добре”)))

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *