08.04.2011

Хто такий ЬO?

Молодий львівський ді-джей bO - креативний і настирливий.Вже в багатьох попередніх дописах згадував про свого хорошого друга, молодого і креативного ді-джея bO. Сьогодні мені захотілося присвятити йому цілий допис і трохи більше про нього розповісти.

Вперше зустрівся з Богданом Чорняком (ді-джей bO) близько двох років тому на одній з акцій, котру організовувала агенція святкових послуг “Персона Грата”. Чесно зізнаюсь, особливого враження він на мене тоді не справив – небагатослівний, навіть тоді трохи сором’язливий, невисокого росту і не показний.

Якось, майже через рік після першого знайомства, в мене виникла необхідність озвучити якусь акцію. Як на зло – всі мої знайомі ді-джеї були зайняті, тому звернувся до Богдана.  Співпрацею ми залишилися задоволені і з тих пір працювали разом дуже часто. Тепер пройшов час і я з радістю визнаю, що перше враження було помилковим.

Молодий львівський ді-джей bO - креативний і настирливий.
Богдану властиве гарне відчуття настроїв гостей і вміння вдало створювати музичну атмосферу свята. Коли він “тримає” гостей на танцювальному майданчику, то можна бути спокійним – це на довго. В цьому мені доводилось не раз переконуватися не на одній тематичній вечірці, де ще й потрібно було використовувати музичний репертуар у форматі свята.

Молодий львівський ді-джей bO - креативний і настирливий.Молодий львівський ді-джей bO - креативний і настирливий.Молодий львівський ді-джей bO - креативний і настирливий.

А ще Богдан завжди привозить зі собою велику кількість світлового обладнання – лазери, стробоскопи, прожектори та ін. Це створює додаткову атмосферу свята.

Молодий львівський ді-джей bO - креативний і настирливий.Молодий львівський ді-джей bO - креативний і настирливий.Молодий львівський ді-джей bO - креативний і настирливий.

Чим ще мені імпонує ді-джей bO? Мабуть завбачливістю – не пригадаю жодного дійства, де б він приїхав пізніше ніж за дві години до початку (навіть якщо мав за цей час поставити один мікрофон і дві колонки). Окрім цього, якщо під час акції раптом щось ламається (навіть не з його обладнання), або чогось бракує – я завжди впевнений – мінімум подвійний запас всього необхідного є в Богдана.

Молодий львівський ді-джей bO - креативний і настирливий.Додайте сюди ввічливість, скромність і повне невживання алкоголю (займається в тренажерному залі) і ви отримаєте портрет ді-джея bO.


Реклама в блозі: Тут у фотографії Львова у найбільшій колекції в в Україні.

Щось цікаве , , , , , , , , , , , ,
One Comment
  1. Так, однозначно Dj Bo – якість первірена часом! Скількі не замовляю його на корпоративи, весілля завжди 100 % позитивний результат!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *