03.07.2010

Оригінальні елементи класичного весілля

Оригінальні елементи класичного весілляДосить часто до мене звертаються молодята з проханням зробити щось оригінальне і незвичайне на їхньому весілля. Насправді такі прохання мені завжди цікаві – щось оригінальна заставляє думати, креативити, використовувати різні цікаві елементи і органічно це все поєднувати з елементами класичного українського весілля.
Але, нажаль, наші розуміння “зробити щось оригінальне” дуже рідко співпадають. Зробити щось оригінальне в розумінні більшості молодих пар – це запросити якихось відомих співаків, танцювальників, артистів оригінального жанру і т. д. Такі елементи на весіллі також мають право на життя, але хочеться (і головне є можливість) зробити щось більше. Для того, щоб ви зрозуміли що я маю на увазі, наведу зараз маленький приклад.
Щойно повернувся з парку-готелю “Древній град”, що за Дублянами біля Львова, там маю проводити весілля 25 вересня. Оскільки сам заклад збудовано в стилі середньовічного замку, вирішили з молодятами використати це в сценарії весілля. А саме, зробити на площі дійство зі стилізованим лицарським турніром, з середньовічними танцями, вогняним шоу та іншими елементами древності. Після цього планується театралізована розписка на верхівці сторожової башти. Це все відбуватиметься перед початком застілля, а вже після того як король Данило Галицький оголосить молодят чоловіком і дружиною – задзвенять дзвони і вся весільна громада попрямує за столи і почнеться весільна забава.
Уявили? Думаю буде гарно і цікаво. Тому дуже хочеться щоб кожна пара, котра планує стати на рушничок щастя, вирізнила своє весілля індивідуальними елементами і цікавими дійствами. Бо такі речі довго пам’ятають і молодята і гості. А через багато років відео-фільм з такого весілля буде не соромно показати нащадкам.
Я не закликаю вас всіх робити весілля в середньовічному стилі, ні! Але, впевнений, якщо ви вирішили одружитися, значить у вас з вашою половинкою є спільні симпатії та інтереси. І власне це можна і потрібно використати в сценарії весілля. І тоді воно буде насправді цікавим і неординарним.P.S. Після весілля обов’язково викладу фото і розкажу як все було.

Більше читайте на порталі www.tamada.lviv.ua

Весілля, Організація весілля, Стилізована розписка , ,

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *