30.04.2011

Принц Вільям і Кейт Міддлтон, або весілля за 60 мільйонів фунтів стерлінгів.

Королівське весілля принца Вільяма і Кейт Міддлтон 29 квітня 2011 року у Вестмінстерському абатстві в Лондоні

Це весілля, що відбулося 29 квітня 2011 року, вже встигли охрестити однією з найбільш вражаючих подій світського життя за останні десять років.

І  це не дивно, попри величенький бюджет, загалом до організації та обслуговування було задіяно чи не рекордну кількість людей. Тільки близько п’яти тисяч поліцейських вишикувалися на шляху весільного кортежу для безпеки цього свята. А на саму церемонію шлюбу в абатство було запрошено близько 1900 осіб.

Сама церемонія вінчання відбулася у Вестмінстерському абатстві. Архієпископ Кентерберійський запитав присутніх, чи відома кому не-будь причина, через яку союз Кейт Міддлтон і принца Вільяма не може відбутися. Після цього були зачитані шлюбні обітниці.

Наречена у сатиновій білій сукні з відтінком кольору слонової кістки пообіцяла “любити, втішати і поважати” Вільяма. Як і мати принца Вільяма, Діана, Кейт Міддлтон вирішила не вживати слів “коритися” чоловікові. Принц Вільям одягнув Кейт обручку з валійського золота. Власне з обручкою трапився невеличкий казус, вона виявилася трошки замала нареченій, і принц був змушений мало не силою проштовхувати її на палець нареченої. Сам Принц Вільям, як і його батько, не буде носити обручки. На церемонії він був одягнений в червону форму полковника Ірландської гвардії, відповідно до свого найвищого почесного військового титулу.

Наприкінці церемонії в прихованій від сторонніх очей частині собору Вільям і Кетрін підписали офіційні документи про укладення шлюбу разом зі свідками весілля – принцом Гаррі і молодшою ​​сестрою нареченої Філіпою Міддлтон, а також батьками молодят.Наприкінці церемонії в прихованому від сторонніх очей прибудові собору Вільям і Кетрін підписали офіційні документи про укладення шлюбу разом зі свідками весілля - принцом Гаррі і молодшою ​​сестрою нареченої Філіппов Міддлтон, а також батьками молодят.

Після церковної церемонії в абатстві щасливо всміхнені молодята поволі й урочисто пройшли червоною доріжкою до виходу, на деякий час зупинилися на порозі під тріумфальні вигуки натовпу, а потім від’їхали на кареті з відкритим верхом. Барвистий кортеж з п’яти карет в оточенні вершників проїхав центральними вулицях Лондона до Букінгемського палацу, де пізніше королева дала на честь молодят святковий обід.

Наприкінці церемонії в прихованому від сторонніх очей прибудові собору Вільям і Кетрін підписали офіційні документи про укладення шлюбу разом зі свідками весілля - принцом Гаррі і молодшою ​​сестрою нареченої Філіппов Міддлтон, а також батьками молодят.

Кульмінацією святкування став знаменитий вихід на балкон Букінгемського палацу, з якого молодята привітали публіку. Після цього вітали подружжя літаки британських ВПС, враховуючи тих, що билися в роки Другої світової війни, які рівно о 13.30 (15.30 за Києвом) пролетіли над палацом.

Як стало відомо, принц Вільям і його дружина Кетрін після одруження отримали титули герцога і герцогині Кембриджських.


Реклама на блозі: Найбільший  на Західній Україні спеціалізований весільний портал Тамада\tamada.lviv.ua. Тут знайдеться все для вашого весілля.

Весілля , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *