13.03.2013

Хто організовує ваше весілля?

Хто організовує ваше весілля?Займаючись весіллями вже багато років, мені досить часто доводилося бачити і феєричні веселі гармонійні свята, і трішки менш продумані та організовані. Причому, в більшості випадків,  менш організовані весілля відбуваються коли їх організатори наступають на одні й ті ж “граблі”.

Сьогодні хочу вам розповісти про особливості організації весілля та про деякі тонкощі цього заняття.

Молодята організовують весілля для себе.

Пари, котрі зустрічаються довший час і вже встигли досягнути певного фінансового статусу та визначитися зі своїми смаками, як правило, займаються організацією свого весілля разом. Вони чітко знають чого хочу, а, головне, чого не хочуть бачити на своєму весіллі. З такими молодятами готувати весілля досить легко і приємно. Ми чітко визначаємось зі стилем весілля, з ключовими та традиційними моментами і максимально точно виставляємо часові мітки для кульмінаційних подій. Наречені на такому весіллі прагнуть отримати максимум задоволення від самої події і від кожної миті цього незабутнього дня. Батьки в процес організації, як правило, не втручаються і запрошуються на свято в якості почесних гостей.

В цій ситуації хочу порадити слухати і прислухатися один до одного і йти на зустріч роблячи таким чином маленькі подаруночки коханому чи коханій.

Хто організовує ваше весілля?

Молодята організовують весілля один для одного.

Трапляються випадки, коли наречений чи наречена з певних причин не можуть брати активної участі у організації весілля. Хтось з них працює постійно в іншому місті чи перебуває за кордоном – у цьому випадку весь тягар прийняття рішень лягає на плечі іншого. Добре що в наш час є достатньо засобів комунікацій (Skype, телефон, інтернет) це полегшує процес обміну думками та прийняття важливих рішень. У цьому випадку дуже часто на допомогу приходять батьки та друзі. Вони супроводжують, допомагають вирішувати поточні питання та приймати важливі рішення. Тут головне, щоб інша половинка хоча б останні два тижні змогла приділити організації свята, а не долучилася до процесу напередодні ввечері.

При організації такого весілля молодятам потрібно добре відчувати одне одного і проговорювати всі деталі.

Батьки організовують весілля з дітьми.

Коли в родинах молодят гармонія і взаєморозуміння з дітьми та між собою, а молода пара чітко уявляє чого вона чекає від весілля і батьки їх у цьому підтримують – організація свята відбувається дуже швидко та легко. В цій ситуації, як правило, на загальній сімейній раді визначаються напрямки та пріоритети і обов’язки делегуються всім учасникам весільного оргкомітету. Тут є чітко визначена стратегія і глобальне бачення концепції свята. На такому весіллі кожен займається своєю ділянкою роботи і все проходить гладко і гарно.

Тут важливо не перетягувати ковдру на себе і страхувати одне одного.Хто організовує ваше весілля?

Батьки організовують весілля для дітей.

Випадок, який вимагає детальнішого огляду. Адже трапляються випадки, коли батьки молодят, дізнавшись що на них чекає таке свято, забувають для кого воно насамперед має бути. Мами та тати з великим ентузіазмом беруться за організацію весілля і часто-густо хочуть зробити його “під себе”, тобто таким, яким би вони хотіли бачити своє весілля. Молодята ж кліпають очима з відкритим ротом і зовсім не розуміють що ж відбувається. На одному весіллі, коли гості вітали молодят (я знаходився неподалік і це чув), після слів привітань, через раз звучали приблизно такі слова “… ви нас, мабуть, не знаєте, але ми кращі друзі ваших батьків… ми партнери вашого тата.. “.  В цьому випадку молодята просто відбувають цей день і наступного ідуть з друзями (яких не запросили бо не стало місця в ресторані) “відриватись” за своє весілля.

Хто організовує ваше весілля?

Шановні батьки, організовуючи весілля своїм дітям, запитайте в них яке свято вони хочуть і, якщо ваші бачення не співпадають – спробуйте знайти розумний компроміс. Адже весілля ваших дітей – це одні з перших їхніх самостійних рішень, нехай вони вчаться їх примати, а Ви, як розумні та мудрі наставники, підказуйте і підстраховуйте. Тоді весілля ваших дітей пройде весело і приємно для всіх.

На завершення хочеться зазначити, що не всі весілля можуть вписуватись в цю схему та не всі поради підходять для всіх молодят та батьків, але, якщо ви продемонструєте витримку, взаємоповагу і вміння слухати на стадії підготовки весілля, тоді ваше свято буде найкращим і просто незабутнім.


Одним з важливих елементів корпоративної культури вважається team-building, а  квести та інтелектуальні ігри є не тільки корисними, але дуже подобаються завжди всім учасникам.

Весілля, Організація весілля , , , , , , ,
2 Comments
  1. “Молодята організовують весілля для себе.” – погоджуюсь, найкращий варіант. Причому найчастіше це вже не 18-річні діти, то ж порозумітися з ними просто.

    “Молодята організовують весілля один для одного.” – в більшості випадків, якщо замовляє хтось один із пари, то з партнером знайомимся за тиждень до весілля. А от коли тільки на весіллі, то доводиться якийсь час витрачати на встановлення контакту.

    “Батьки організовують весілля з дітьми.” – на жаль, рідкість. Часто доводиться вислуховувати “а твоя мама”, “а твій тато”, “а ти”. В таких випадках доводиться “згладжувати” гострі кути.

    “Батьки організовують весілля для дітей.” – якщо батьки адекватні, то не страшно, а в протилежному випадку…

  2. Дякую,Роман,за таку хорошу цiнну iнформацiю для молодих,а також для початкiвцiв проведення весiльних церемонiй.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *