24.01.2013

Багата вечеря в музеї-ресторані “Арсенал”

Роман Метельський в музеї-ресторані "Арсенал"Цього року 8 січня, зовсім неочікувано першою цікавою творчою роботою для мене стала тематична вечірка присвячена Багатій Різдвяній вечері в ще зовсім новому музеї-ресторані “Арсенал” на вулиці Підвальній, 5.

До слова, ресторан цей відкрили для відвідувачів напередодні Нового року і, ризикну зробити сміливе припущення, він має всі шанси найближчим часом стати цікавим творчим осередком нашого міста. Адже, практично щодня, там відбуваються різноманітні цікаві заходи.

Але повертаюсь до вечірки, розпочали ми її з діалогу про Різдвяні свята про звичаї та кулінарні традиції Багатої вечері. Як виявилось, традиційний стіл з дванадцяти страв дуже відрізняється залежно від регіону проживання.

І, звичайно, яке ж Різдво без колядників?  Завітали вони й до нас на вечірку.  Це були артисти з хору народної та духовної пісні “Вірли”. Вони виконали багато дуже відомих і зовсім невідомих колядок і гарно повінчували для всіх гостей.

А ще, традиційно, на Україні напередодні Різдва дівчата ворожать. Ворожать на судженого, на щасливу долю, на заміжжя та на гарний рік.   Тому дівочі ворожіння стали невід’ємною частиною нашої вечірки. Конкурсна програма була максимально наближена до традицій зимових свят та розваг.

Не обійшлося й без призів та цінних подарунків. Для цієї вечірки адміністрація виділила їх дуже багато і, практично кожен столик отримав свій приз з незабутніми враженнями.

А троїсті музики з традиційними українськими народними інструментами хору народної та духовної пісні “Вірли” додали яскравого колориту та гарно розважили гостей.

Приємною родзинкою свята став виступ вокального ансамблю “Орфей”. Ці хлопці вже давно стали улюбленцями не тільки львівської публіки,  їх талант  поважають та шанують далеко за теренами нашого міста і країни. Їх пісні хочеться слухати і слухати.

Непомітно злетів час і на вулиці вже панувала ніч, коли перші гості щиро дякували господарям і збиралися додому. Так воно є в житті – все приємне та гарне спливає дуже швидко. І залишається вірити, що музей-ресторан “Арсенал” буде і надалі дивувати нас гарними та цікавими вечірками та програмами.


Якщо ви збираєтесь одружитися, то вам завжди у пригоді стануть цікаві ідеї для весілля і їх оригінальна реалізація.

Тематичні вечірки , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *