21.09.2010

Про магазин квітів “ЮККА”

Квіткова галерея "ЮККА" м. Львів вул. Герцена, 3Якось, на днях, гуляючи по Львову, випадково натрапив на магазин квітів “ЮККА”. Не подумайте, що я кохаюся на квітах, але попри свою професійну діяльність, змушений цікавитися такими речами. Чим цей магазин привернув мою увагу? Мабуть вітриною і зовнішнім оформленням. Погодьтеся, обрати для магазину квітів чорний колір оформлення – досить не типово.

Тому вирішив зайти і подивитися сам на цей неординарний  магазин, а, точніше, квіткову галерею “ЮККА”.

 

В середині, на перший погляд, тут було безсистемне хаотичне скупчення, світів, вазонів, елементів квіткового декору та засобів дляКвіткова галерея "ЮККА" м. Львів вул. Герцена, 3 догляду за рослинами. І я вже хотів розвернутися і піти геть, коли мені в око впав сумний козлик. Він так уважно кудись дивився великими сумно замріяними очима, що не міг не викликати посмішки, яка родом з дитинства.  Я змушений був повернутися і уважніше розгледіти магазин.

І не пошкодував. Окрім традиційних троянд, кал і т. д. , тут я побачив і більш рідкісні квіти та рослини. Одразу зазначу, це магазин не для того, хто хоче забігти і за 2 хвилини купити якусь квітку. Тут комфортно почуватиме себе квітковий гурман, котрий знається на квітах і вміє з ними розмовляти. Вибрати тут дійсно є з чого.

Квіткова галерея "ЮККА" м. Львів вул. Герцена, 3Окрім цього мені також здивував чоловік за прилавком. Так, власне чоловік, котрий мені грамотно розповів про квіти, їх різновиди та особливості догляду.

А ще мене зацікавило, чому магазин називається “ЮККА”. Спочатку думав що це якась абревіатура. Але, як виявилось, юкка (лат. Yúcca) – рід вічнозелених рослин деревовидних з сімейства агавових (Agavaceae). Раніше рід поміщали в підродину Dracaenoideæ сімейства Лілійні (Liliaceae)

Я ще досить довго спілкувався з продавцем і кожного разу дивувався його глибоким пізнанням родини квіткових. І розповідав він якось так легко і цікаво, що я мало сам не захопився і не почав збирати колекцію орхідей. Але вчасно спохватився – з моєю роботою така колекція приречена на вимирання.

Підводячи резюме всього сказано, можу стверджувати що ця квіткова галерея підняла мені настрій і заставила по-новому дивитися на квіти та рослини. Тому, можете й ви вирушати на свої квіткові полювання.

Мало не забув, квіткова галерея “Юкка” знаходиться на вулиці Герцена, 3, – це якби вам захотілось передати привіт тому козлику.

Щось цікаве , ,
6 Comments
  1. Українською назва цієї рослини пишеться з однією “к”.
    Правильною буде назва “Юка”.

  2. vlad де Ви про таке почитали, що повинна бути одна буква “к”

  3. мені він теж сподобався)))

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *