01.08.2010

Весілля “для своїх”!

Весілля в ресторані "Василина"Кожна людина, котра заробляє наданням послуг, знає що працювати для друзів, родичів, колег – часто невдячна справа. Тут, в більшості випадків, працює принцип “Нема пророка у своїй вітчизні”. Тобто, догодити “своїм” дуже важко, а заробіток – якщо є – то мінімальний. Тому всі,  по можливості, стараються уникати таких ситуацій. Я теж зазвичай так роблю.  Але часом трапляються приємні винятки з цього правила. Про один з них дуже хочу розповісти.

Зараз на годиннику 3:25 ночі, щойно повернувся з весілля сестри мого хорошого друга, класного фото-художника Володимира Щурка.

Богдана і Богдан – сьогоднішні молодята – таке враження що це дві половинки одного цілого. Кажуть, що пара, котра прожила багато років у щасливому шлюбі, стає подібною між собою. Богдан і Богдана вже подібні. Обоє привітні, щирі і якось дуже тепло турботливі один про одного. Окрім цього ще при першій зустрічі стало зрозуміло що вони насправді хочуть свого весілля і зроблять все для того, щоб воно було гарним. Для таких людей організовувати весілля вдвічі приємніше. Молодці! Ви найкращі!

Весілля відбувалося в одному з моїх найулюбленіших залів – в ресторані “Василина” у Винниках. Найбільшою перевагою цього залу є персонал від прибиральниці до адміністратора.  Всі роблять свою справу не просто професійно, а з душею. І це ще ви зробіть поправку на те, що від мене дуже рідко доводиться чути “дифірамби”.

З музикантів на весіллі працювали брати Богдан та Тарас Малафії, тобто гурт “Двоє з Перцем”. Хлопці відрізняються душевним виконанням та тонким почуттям гумору. Можете сміливо замовляти їх до себе на весілля – гарний настрій гарантовано.

Гості були дуже приємні і уважні. Активно бавилися і розважалися. Я, як ведучий, відчував потужну підтримку і мені хотілося “бавити” цю весільну громаду. Всі прийшли з наміром гарно погуляти і ніхто не забув хороший настрій дома.

Стосовно фотографів – то фотостудія “ДЕЖАВЮ” була у повному складі. Дехто навіть пробував фотографувати.

Наприкінці весілля Володя Щурко так розчулився, що пустив скупу чоловічу сльозу, згадав молодість і виконав для музикантів “Многая літа”.

На завершення хочеться побажати молодятам щасливих років подружнього життя.

Весілля, Весільні зали, Організація весілля , , , ,
4 Comments
 1. ВЕСІЛЛЯ І ДІЙСНО ВИЙШЛО НА СЛАВУ.Всі танцювали,веселились все так як треба на справжньому українському вессіллі!!!!Але окрема заслуга в цьому дійстві належить Роману Метельському так шо йому окрема вдячність.ГІП ГІП УРА

 2. Видо відразу що люди повеселились добре!
  Саме головне – настрій і свято вдалося на славу, як пише Тарас!
  Бажаю молодим довгих гарних щасливих років подружнього життя!

 3. “Дехто навіть пробував фотографувати”.
  Це було спеціально сказано? Я від душі посміявся 🙂 Дійсно серед фотографів та відеографів часто попадаються ого-го які співучі люди!
  Користуючись нагодою… Пане Роман, Вам велика подяка за всю Вашу творчу роботу!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *